قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ارسال کالا

 1. ارسال کلیه کالا ها و یا خرید هایی که مبلغ فاکتور آنها بیشتر از دو میلیون ریال باشد ، در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می گیرد.
 2. به منظور ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس ارسال ، خاتم‌تک در زمینه ی لجستیک ، اقدام به همکاری و ارسال کالا با روش های متنوع می نماید ، لذا کلیه ی محصولات خریداری شده از سایت از طریق پست پیشتاز شرکت پست و یا روش های سریع تر و با کیفیت تر از آن و پس از بررسی نوع محصول و مقصد ارسال برای شما خریدار محترم ارسال می گردد.
 3. به دلیل فرآیند دست ساز در تولید هر محصول، ممکن است محصول سفارشی شما از نظر نقش و نگار، نقاشی های انجام شده و حتی سایز، تطابق صد در صد با محصول ارائه شده در سایت نداشته باشد، اما امکان هماهنگی و اطلاع از محصول نهایی ای که قرار است برای شما ارسال شود وجود دارد. در صورت تاکیدات ویژه بر هر کدام از موارد فوق، لطفا با ما تماس حاصل نمایید.
 4. با توجه به فاخر و ارزشمند بون محصولات خریداری شده از وب سایت خاتم تک ، کلیه سفارشات در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم خاتم تک ارسال می گردد. ضمنا ارسال با بسته بندی های فاخر و ارزشمند نیز طی توافقات بعدی و یا فروش های ویژه اطلاع رسانی می شود.

زمانبندی ارسال سفارشات

 1. در پایان هر روز کاری ، تیم فروش خاتم تک کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت پست خواهند داد. شرکت پست نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از این زمان ، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند. درمواردی که ارسال از طریق سایر اپراتورهای پستی و خصوصی انجام گیرد زمان اجرای عملیات تحویل کالا به مشتری کاهش خواهد یافت.
 2. شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول می توانید با ورود به پنل کاربری خود در وب سایت خاتم‌تک کد مرسوله خود را دریافت نمایید.
 3. به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود ، با مراجعه به وب سایت اداره پست و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می توانید به آدرس post.ir مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

شیوه‌های ارسال

روش‌های حمل و نقل سفارش های مشتریان عزیز به صورت های زیر است:

 1. ارسال سریع: این سرویس درب به درب بوده و در این روش در صورتی که سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شود، بسته ارسالی ظرف یک روز کاری برای مشتریان ساکن اصفهان و ۲ روز کاری برای دیگر شهرستان ها قابل وصول می باشد. سفارش های ثبت شده بعد از ۱۲ ظهر در روز کاری بعدی ارسال خواهند شد. این روش برای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ استان ها قابل انجام است.
 2. پرداخت هنگام دریافت: این سرویس پس کرایه و درب به درب است. یعنی مشتریانی که قصد پرداخت مبلغ سفارش درب منزل خود را دارند، می بایست این گزینه را انتخاب نمایند. هزینه ارسال بدون در نظر گرفتن میزان سفارش به عهده مشتری می باشد.این روش برای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ استان ها قابل انجام است.
 3. پست پیشتاز/سفارشی: مزیت پست پیشتاز یا سفارشی هزینه پایین تر و در دسترس بودن برای تمامی نقاط ایران حتی روستاهای کوچک می باشد. با این حال در مورد اجناس شکستنی، این روش توصیه نمی شود.(مگر با مسئولیت خود مشتری)
 4. باربری: این روش سریعترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده اکیدا توصیه می شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.
 5. نکته مهم: بر اساس قوانین پستی، در هنگام تحویل بسته می بایست در مقابل مامور پست اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور پست مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده خاتم تک نخواهد بود.

شیوه‌های پرداخت

در حال حاضر دو شیوه برای پرداخت وجوه فاکتورهای فروش در سامانه خاتم تک فعال می باشد:

 1. پرداخت وجوه به صورت آنلاین:
  در این روش با استفاده از کلیه ی کارت های عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم و CCV2 می توانید اقدام به تسویه آنی حساب سفارشات خود نمایید. با توجه به سهولت و سرعت این روش پیشنهاد می شود مبالغ از این طریق پرداخت گردد تا علاوه بر استفاده از این مزایا روند ارسال و تامین کالا نیز سریع تر پیگیری شود.
 2. پرداخت در محل(COD):
  این امکان فراهم شده است که مبلغ سفارش را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید. بدین منظور در مراحل ثبت سفارش گزینه پرداخت هنگام دریافت را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که این حالت پس کرایه بوده و هزینه حمل به عهده مشتری می باشد.(حتی برای سفارش های بالای ۲۰۰ هزار تومان) در ضمن سقف COD، مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان است.

ساعات کاری واحد فروش

در کلیه روزهای کاری تیم فروش خاتم تک از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ از طریق شماره تلفن های اعلام شده ، آماده پاسخگویی به شما مراجعین محترم می باشد ، ضمنا سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آن لاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشد.

تلفن تماس واحد فروش : ۰۹۰۵۶۱۵۳۱۵۷

بازگرداندن کالا:

شما خریدار محترم می توانید پس از دریافت کالا ، تا سه روز اقدام به عودت محصول به خاتم‌تک نمایید. لازم از است در صورت نیاز به عودت شماره حساب و درخواست خود را به صورت مکتوب در جعبه مرسوله قرار داده و بسته بندی را به شکل اولیه انجام دهید و محصول را به آدرس خاتم‌تک ارسال نمایید. تضمین سلامت و نیز هزینه های بازگردانی محصول در مراحل عودت کالا بر عهده خریدار می باشد.
در صورتی که محصول در زمان تحویل توسط متصدیان ارسال دارای بسته بندی آسیب دیده و یا قبلا باز شده باشد ، شما می توانید از دریافت آن خودداری نموده تا مراحل بازگردانی و ارسال مجدد کالا به صورت خودکار انجام گردد.

 1. محصولات خریداری شده از وب سایت خاتم‌تک ، کلیه سفارشات در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم خاتم‌تک ارسال می گردد. ضمنا ارسال با بسته بندی های فاخر و ارزشمند نیز طی توافقات بعدی و یا فروش های ویژه اطلاع رسانی می شود.

ساعات کاری واحد فروش

در کلیه روزهای کاری تیم فروش خاتم‌تک از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ از طریق شماره تلفن های اعلام شده ، آماده پاسخگویی به شما مراجعین محترم می باشد ، ضمنا سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آنلاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشد.

تلفن تماس واحد فروش : ۰۹۰۵۶۱۵۳۱۵۷

بازگرداندن کالا:

 1. شما خریدار محترم می توانید پس از دریافت کالا ، تا سه روز اقدام به عودت محصول به خاتم‌تک نمایید. لازم از است در صورت نیاز به عودت شماره حساب و درخواست خود را به صورت مکتوب در جعبه مرسوله قرار داده و بسته بندی را به شکل اولیه انجام دهید و محصول را به آدرس خاتم‌تک ارسال نمایید. تضمین سلامت و نیز هزینه های بازگردانی محصول در مراحل عودت کالا بر عهده خریدار می باشد.
 2. در صورتی که محصول در زمان تحویل توسط متصدیان ارسال دارای بسته بندی آسیب دیده و یا قبلا باز شده باشد ، شما می توانید از دریافت آن خودداری نموده تا مراحل بازگردانی و ارسال مجدد کالا به صورت خودکار انجام گردد.